Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

ogłoszenia towarzyskie, polecicie ?

ogłoszenia towarzyskie, polecicie ?

Zaciekawiły mnie ostatnio anonse towarzyskie i zastanawiam się czy faktycznie prosto można poznać tam miłą panią? Na pewno są tutaj osoby, które mają w tym doświadczenie i prosiłbym je o jakieś informacje w tym temacie.

cinto

Posty: 4

 
Byłem na kilku takich spotkaniach, niemniej jednak jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze fotografie wyglądały tak na żywo. Trzeba to faktycznie dokładnie sprawdzać.

Kitas

Posty: 4

 
U nas z ogłoszeń korzysta znajoma. Jest samotna, a lubi towarzystwo, dlatego poszukuje sobie panów, którzy dopasowują się do niej. Ma spore wymagania, lecz nie ma problemów ze odszukaniem kogoś, kto im wszystkim sprosta.

Schwalbaa

Posty: 2

 
Korzystam z anonsów towarzyskich ze strony https://samka.pl/anonse/pl i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Według mnie to najlepiej przygotowany ze wszystkich serwisów. Mają tak dużo ogłoszeń, że każdy kogoś znajdzie.

Nikuś23

Posty: 5

 
Każdy ma do tego różne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, że kilku znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, natomiast również kobiet. U mnie już wiek trochę zaawansowany, dlatego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

pawel253

Posty: 2

 
Akurat u mnie w okolicy wśród ogłoszeń towarzyskich nie ma nikogo ciekawego. Może mam za duże wymagania? Pochodzę z małego miasta i tam zawsze był kłopot żeby spotkać kogoś fajnego. Nie poddaje się i szukam dalej. Mam nadzieje, iż wreszcie na kogoś takiego trafię i będę mógł miło spędzić czas.

namok

Posty: 2

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, wobec tego nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, natomiast u nas to wielokrotnie temat tabu, wobec tego akurat się temu nie dziwię. Jeśli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Należałoby korzystać.

Agaaa56

Posty: 6