Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Pomocy ! Poszukuję zegarów z ramka ?

Pomocy ! Poszukuję zegarów z ramka ?

Siemanko.

Wiedziecie może gdzie mogę prędko dostać jakiś romantyczny prezent dla faceta? Zapomniałam, iż niedługo mamy pół roku razem i chcę nabyć coś fajnego. Wiem, iż on zaplanował już wyjście do kina i na kawę!

okrzemekkk

Posty: 15

 
Myśmy z braten zakupili ramkę z multiframe, prywatnie myślałem, że będzie drożej bowiem to taki wypas taki wiatraczek kupiliśmy co można podpisać zdjęcia jak się komu podoba i ponad 10 fotek wchodzi. Daliśmy mniej niż stówkę z przesyłką kurierem, bowiem się nam spieszyło, doszło na czas i dzisiaj fajnie to wygląda :P

zoferek

Posty: 25

 
Trudno stwierdzić generalnie, ale ej ja na twoim miejscu bym poszperał w necie co ta osoba lubi, albowiem tak chyba najlepiej coś odszukasz. Moja laska ostatnio dostała ode mnie zegar ze zdjęciami i podobny upominek nabyła jako prezent dla noworodka na święta siostrze więc pomyśl co kto lubi i wpadniesz napewno na coś fajnego.

Pozdro.

Rimano

Posty: 22

 
Kup ramkę na fotografie, albo taki zestaw ramek. Ja ostatnio zakupiłam tutaj http://multiframe.eu/ taki zegar na ścianę, który jest poprostu uroczy, ładnie wykonany jak od artysty :P oni tam na tej stronce też mają ramki zwyczajne i takie podwójne i takie jakby obrazy ze swoich zdjęć możesz zrobić. Należałoby sprawdzić mają faktycznie dużo produktów.

Bryzyt1

Posty: 19

 
Moja babcia ostatnio kupiła mi ramkę na fotografie J niemniej jednak taką fajną, iż tam są takie jakby przegródki i możesz wrzucać kilka zdjęć i ona robią taki efekt fajny. Ramka nie jest ciężka więc za przesyłkę wiele nie zapłacisz.

azBee

Posty: 21

 
Ufff...

trudny temat sobie wybrałeś generalnie Ci powiem. Ja jako prezent na parapetówkę ostatnio kumpeli kupiłem ramkę na fotografie taką łączoną, iż tam tych zdjęć kilka wsadzisz i jej się podobało. Generalnie laski się mnie potem wypytywały skąd ja to kupiłem więc chyba prezent się udał.

Thaniell

Posty: 19

 
Nie no zawsze ktoś kto ma kłopot z prezentami :O ej no rusz głową. Jak dla mnie możesz kupić nawet ramkę na fotografie. Moja babcia ostatnio zakupiła to mojemu bratu na prezent na wesele. Oni się radowali, babcia też więc chyba git, nie?

Snaco

Posty: 19