Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gres, znacie jakiś sklep?

Gres, znacie jakiś sklep?

Jak wykończyć oryginalnie kuchnię?

Jakie płytki? Jest teraz tego tak dużo, że trudno o wybór. Jak macie jakiś sprawdzony sklep z płytkami, z ciekawą ofertą, proszę dajcie namiary.

Dzięki.

dof77

Posty: 15

 
Akurat jest tak, iż staram się dbać o swoją podłogę w kuchni, jak tylko się da. Tyle, iż nie zawsze mi to wychodzi. Mam niskiej klasy płytki i też szukam lepszego rozwiązania. Poszperałam w tym sklepie i być może wybiorę podłogę bambusową, nie chłonie wody.

56_2014

Posty: 15

 
Takie wrażenie, jakie robi mozaika na ścianach, jeszcze dobrze zaprojektowana nie jest w stanie nic przebić. Myślałem o tym, zastawiam się czy byłbym w stanie położyć ja sam, żeby zaoszczędzić na glazurniku.

Him-Tuuu

Posty: 17

 
Ten sklep odnośnie mozaiki polecił mi kumpel, który zna się na rzeczy http://www.lu-go.pl.

Swoją drogą jest tu znaczny wybór, dlatego pożądane byłoby zajrzeć. Towar otrzymałem niezwykle prędko iw moim wypadku akurat za darmo.

serumP007

Posty: 16

 
Uparłam się na mozaikę w salonie. Mam już ekstra projekt. Nie mogę doczekać się fachowców, mam ich umówionych dopiero w przyszłym tygodniu.

umberko3

Posty: 16

 
Udało mi się właśnie w tym sklepie zakupić niezmiernie przepiękne płytki do kuchni. Mają niezmiernie olbrzymi wybór jeśli chodzi o mozaiki z różnego materiału, także jest ogromna szansa wyboru. Polecam gorąco takie zakupy.

tomalw

Posty: 26

 
Jeśli już kłaść gres to na ścianę. Na podłogę nie polecam, chyba, że jakiejś mega dobrej jakości, bo trudno jest go utrzymać w czystości. Zwłaszcza jeśli ma się w domu dzieci lub psa. Bardzo emocjonalnie podeszliśmy z żoną do zakupu, dlatego teraz nieco żałujemy.

Thief88

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o podłogę w kuchni to fakt, że robi się ją taką, jak eksploatujesz to pomieszczenie. Jeśli nie nie jest tak, że nagminnie w niej pichcisz i siedzisz to wcale nie muszą to być tradycyjne płytki ceramiczne, które i tak chłoną wodę.

gregBard

Posty: 12

 
Odwiedziłam ten sklep i jestem zachwycona ilością płytek i ich różnymi rodzajami. Z pewnością uda nam się z mężem coś tam wybrać. Przed nami gruntowny remont łazienki, dlatego szukamy inspiracji, pomysłów, które mogłyby zagościć na dłużej w naszym domu. Powiem szczerze, że i ceny mają dość znośne w porównaniu z innymi sklepami.

Serduszko4

Posty: 21