Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Zbigniew Kopania, znacie ?

Zbigniew Kopania, znacie ?

Szukam ofert w necie odnośnie portretów na zamówienie. Wiem, że jest tego spora ilość, ale zależy mi na waszej opinii, dlatego pytam i zwracam się do was z wielką prośbą o pomoc. Z góry dziękuję.

prezesowa

Posty: 13

 
Osobiście polecam obejrzeć sobie obrazy olejne artystów w galerii w Łodzi http://www.galeria-mad.pl. Artyści są znani i cenieni zarówno u nas jak i za granicą. Kupujesz obraz naprawdę warty zachodu.

Hunka

Posty: 19

 
Mam wielką nadzieję, że pomogę. Też polecam tę galerię sztuki, a to nie tylko dlatego, że znajduje się ona w moim rodzimym mieście, ale dlatego, że interesuję się sztuką, a dorobek artystów współpracujących z galerią zdążyłam już poznać i mam bardzo pozytywną opinię o nich. Sami zobaczcie. Jeszcze raz polecam!!!

adam_rudas

Posty: 18

 
Mieszkam w stolicy, a w tej galerii jakoś nigdy nie udało mi się zagościć:) Odwiedziłam ich stronkę i najniezwyklej urzekły mnie obrazy olejne. W Warszawie jest mnóstwo takich miejsc, lecz tu można liczyć na atrakcyjne ceny. Nie kłamią pisząc o tym na stronie internetowej, zarówno w 100% polecam.

RafBe

Posty: 23

 
Z doświadczenia proponuję pana Zbigniewa Kopanię. To mega doświadczony artysta, który specjalizuje się w portretach, wobec tego też widać gigantyczną różnicę pomiędzy jego portretami a artystów, którzy owszem wykonuję je, niemniej jednak nie na co dzień. To profesjonalista w każdym calu.

xacti

Posty: 12

 
Osobiście również podobają mi się portrety w oleju. Nigdy jednakże nie szukałam oferty portretów na zamówienie, więc nie wiem na co zwracać spostrzeżenie. Nie wiem też którą fotografię wybrać. Ogólnie zawsze jestem niezdecydowana, ale w tym wypadku muszę to zmienić:) Pozdrawiam kochani.

Gogugogu

Posty: 23

 
Widać, iż muszę się przyznać, albowiem należę do ludzi, jakie nie chodzą ani do kościoła ani do galerii sztuki:) Trzeba to zmienić. Odwiedziłam stronkę, którą polecacie. Doskonała sprawa. Niektóre dzieła mogłyby spokojnie wisieć w moim salonie.

woxxxx45

Posty: 10

 
Czy pan Zbigniew Kopania to ten sam, który wykonywał portrety sarmackie do Pana Tadeusza Wajdy? Jeśli tak to zamawiam portret z zamkniętymi oczami. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Fajae

Posty: 7

 
Mieszkam w stolicy, a w tej galerii jakoś nigdy nie udało mi się zagościć:) Odwiedziłam ich stronkę i najbardziej urzekły mnie obrazy olejne. W Warszawie jest sporo takich miejsc, ale tu można liczyć na atrakcyjne ceny. Nie kłamią pisząc o tym na stronie internetowej, także w 100% polecam.

pawel253

Posty: 15

 
Z doświadczenia proponuję pana Zbigniewa Kopanię. To mega doświadczony artysta, który specjalizuje się w portretach, dlatego też widać ogromną różnicę pomiędzy jego portretami a artystów, którzy owszem wykonuję je, lecz nie na co dzień. To profesjonalista w każdym calu.

qwed

Posty: 14