Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Obrazy olejne sprzedaż, gdzie ?

Obrazy olejne sprzedaż, gdzie ?

Hej, zajęłam się trochę malowaniem, hobbystycznie. Szukam inspiracji, może jakiejś galerii sztuki w internecie? Jak coś znacie interesującego, piszcie:)

gruszka33

Posty: 13

 
Kochani jeśli szukacie obrazów olejnych na sprzedaż to proponuję szukać w profesjonalnie prowadzonych galeriach. Sama natknęłam się dziwna aukcję i dobrze, że chociaż nie straciłam pieniędzy, ale obraz niestety do mnie nie dotarł. Lepiej nawet drożej kupić, ale w pełni bezpiecznie.

Klarka45

Posty: 13

 
Kocham obrazy olejne. W moim domu jest ich tak dużo, że już ich nawet nie liczę. Rzeczywiście posiadają duszę i coś w nich jest co nas przyciąga. Mam kilku ulubionych artystów i nie skaczę z kwiatka na kwiatek:) Polecam odwiedzać galerię, świetny relaks dla psychiki.

saradonin

Posty: 20

 
Kiedyś nie bardzo interesowała mnie sztuka. Odkąd mam swoje mieszkanie gustują w obrazach olejnych i zapełniają moje ściany nie tylko w salonie. Nie wyobrażam sobie, by mogło być inaczej. Dlatego wszystkim, którzy nie mają pomysłu na design w mieszkaniu proponuję sztukę, jest ponadczasowa i zawsze modna.

adamus_00

Posty: 14

 
https://www.oprawiamyobrazy.pl/ramy-oprawy-obrazow/ - dla zainteresowanych najlepsza oprawa obrazów jeśli chodzi o Łódź. Doradzają, pomagają. Nie trzeba się na niczym znać, robią to za Ciebie, efekt jest genialny.

Him-Tuuu

Posty: 17

 
Nigdy w życiu nie rzucajcie się na portrety zamówienie z niewiadomego źródła. Do mnie dotarła karykatura, jakiej nie da się powiesić na ścianę. Jeśli już zamawiać, to w profesjonalnej galerii sztuki.

BakTer45

Posty: 19