Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

upiększenie salonu

upiększenie salonu

Zastanawiam się nad większą fototapetą 3D do salonu, ale nie wiem, czy to rozwiązanie się sprawdza na dłuższą metę. Jak myślicie?

Marioleczka

Posty: 10

 
Do syna pokoju naprzeciwko okna wziąłem fototapetę z https://www.fototap.pl/fototapety. Wzór jest bardzo intensywny graficznie. Raczej pasuje do nowoczesnych wnętrz. Jak masz aranżację w podobnym stylu to warto się zainteresować ich wzorami, bo niespotykane, mocno przestrzenne. Można stworzyć w mieszkaniu wrażenie głębi artystycznej.

MBsmoke

Posty: 14

 
Lubię krajobrazy we wnętrzu. Fototapetą stworzyłem sobie kącik medytacyjny. Patrzę w daleki krajobraz, taka przestrzenna grafika, a przy wysokiej jakości odwzorowania szczegółów masz naprawdę piękną aranżację.

Bezi22

Posty: 19

 
Panorama dużego miasta świetnie wygląda na ścianie. Najlepiej, żebyś u kogoś na żywo zobaczył, bo to co na zdjęciach rzadko odpowiada rzeczywistości po prostu :)

Lupusx

Posty: 16

 
Fototapeta, szczególnie większa może delikatnie przytłoczyć, więc na początek zalecam coś mniejszego przetestować, a później ewentualnie uzupełnić.

czartorr

Posty: 9

 
Jak w kuchni, czy łazience chcesz wrzucić fototapetę to dobrze jest zadbać o wodoodporność. Cena fototapety zależy poza tym najczęściej od rozmiaru. Mniejszy to taniej, ale gorzej wygląda, więc te największe jednak proponuję. Świetnie wyglądają.

TomekK

Posty: 14

 
Fototapeta i parawan dekoracyjny to najlepszy i najtańszy prawdopodobnie sposób na dobry podział przestrzeni w domu. U mnie każdy domownik miał dowolność w wyborze fototapety na ścianę w pokoju i teraz jest przynajmniej oryginalnie.

Dosti

Posty: 16

 
Głęboka perspektywa zdecydowanie do małego wnętrza. Nieźle wypadają również fototapety czarno – białe. Mega oryginalne. Bardzo mi się podobają.

stopki23

Posty: 7

 
Przejrzyj dział z inspiracjami przy zakupie fototapet. Wiele sklepów internetowych posiada tysiące wzorów do dyspozycji. Własna grafika też najczęściej wchodzi w grę.

CzarnyBlant

Posty: 10