Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

parawany

parawany

Jakie znacie najlepsze sposoby podziału większej przestrzeni w domu? Zależy mi przede wszystkim na czymś maksymalnie praktycznym.

Zdzichu

Posty: 3

 
Jako dekorator wnętrz powiem ci, że faktycznie parawany to częściej spotykany model zamiast ścianek działowych do podziału nieruchomości.

zuzanna

Posty: 9

 
W kawalerce sobie podzieliłem większym parawanem strefę wypoczynkową od roboczej, takie mini biuro. Zastanawiam się, czy nawet drugiego, jakby pokoju nie wydzielić, bo mam naprawdę spory salon, w którym miejsce się marnuje po prostu. Jak masz podobny problem to korzystaj z tego rozwiązania.

okrzemekkk

Posty: 15

 
Mam kuchnię połączoną z salonem i jednak parawan dobrze się sprawdza, bo tego tak nie widać.

qwed

Posty: 13

 
Uwielbiam parawany w motywami trójwymiarowymi. Możesz fajnie zagospodarować nieruchomość. Parawan to coraz popularniejszy element w nowoczesnych aranżacjach wnętrz.

Bienkus

Posty: 9

 
Masz jeszcze alternatywne zastosowanie parawanów, a mianowicie ukrycie niedoskonałości, np. po remoncie. W taki sposób właśnie brzydki grzejnik zastawiłem. Nikt go nie widzi, wszystko ok wygląda.

IwonkaMeee

Posty: 24

 
Za parawanem się najczęściej przebieram i przenoszę tam, gdzie mi akurat potrzeba większej prywatności. Dobra sprawa, jeżeli mieszkasz z kilkoma osobami, co jest coraz popularniejsze w sumie.

Dosti

Posty: 11

 
W akademiku mieliśmy parawan, coś takiego https://www.fototap.pl/parawany i rewelacyjnie się sprawdzał, jak chciałem się pouczyć, a w pokoju jeszcze było sporo osób. Normalnie siadasz za parawanem i cię nie ma. Dużo zastosowań i fajna dekoracja. Podejrzewam, że może nawet ukrywać wiele niedoskonałości po nieudanych remontach nawet.

Laleczka4

Posty: 11

 
W biurze mamy parawan, jakby trzeba było jakieś umowy podpisywać, czy porozmawiać w bardziej komfortowej atmosferze ze specjalistą to zawsze się sprawdza.

tarmuś34

Posty: 17

 
U mnie parawan w mieszkaniu pełni rolę garderoby, jak mieszkam z partnerem. Po prostu wydzielasz sobie strefę prywatną, można przed kompem posiedzieć, czy coś innego. W każdym razie niezawodne rozwiązanie.

irecki67

Posty: 17