Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

kalkulator leasingowy

kalkulator leasingowy

Polecicie mi jakąś opcję jeśli chodzi o wynajem długoterminowy? Chce się na to przestawić z leasingu firmowych aut, tylko szukam jakieś firmy, która się tym zajmuje. Jak możecie coś polecić to dawajcie znać jak to wygląda i co tu warto wybrać. Najlepiej kogoś kto ma tych aut w bazie sporo, żeby łatwiej coś było wybrać.

Kitas

Posty: 1

 
Może staraj się poszukać kogoś kto na tyle dobrze zna rynek, że będzie w stanie podpowiedzieć jak to wygląda jeśli chodzi o wybór aut. Możliwości jest sporo więc jak dobrze poszukasz to wydaje się, że coś tam będziesz w stanie dla siebie wybrać. Tylko też trzeba rozważyć co finansowo będzie się najlepiej sprawdzało czy będzie to leasing czy może jednak będzie to taka opcja jak wynajem.

PaweL

Posty: 11

 
Szukaj kogoś kto ma w ofercie pojazdy z różnych marek. Taki większy wybór na pewno będzie cenny, warto, żeby taka opcję dla siebie dostępną. Jak możesz to staraj się szukać takich firm, które faktycznie znają też rynek i mają więcej do zaproponowania jeśli chodzi o pomoc czy to przy formie finansowania czy przy wyborze konkretnych aut,

pawel253

Posty: 3

 
Wybierając leasing możesz na pewno optymalizować podatkowo działalność. Jak to wygląda jeśli chodzi o wynajem i jego koszty to nie wiem. Ale na pewno warto pogadać z kimś kto zna temat, jest na bieżąco i faktycznie coś tam będzie w stanie podpowiedzieć. W ten sposób łatwiej będzie wybrać to co dla firmy będzie najlepsze.

Marioleczka

Posty: 5

 
Znalezienie właściwej oferty dla siebie wcale nie będzie taką prosta sprawą, natomiast warto zobaczyć jak to dokładnie wygląda, co nam będzie proponowane, by faktycznie coś sensownego dało się wybrać i przy wynajmie samochodu zapewnić sobie takie warunki, które będą dla firmy atrakcyjne pod kątem podatkowym. Jak chodzi o wybór aut to oczywiście najlepiej będą wypadac te firmy, które mają auta od różnych producentów.

TomekK

Posty: 5

 
I leasing i wynajem mogą być opłacalne, ale faktycznie warto szukać takiej firmy, która będzie w stanie coś sensownego nam pod tym kątem zaproponować. Kluczowa rzecz to współpraca z taką firmą. Trzeba mieć kogoś z kim jest dobry kontakt i próbuje takie proklienckie nastawienie pokazać. To w sumie kluczowe, by taka współpraca się dobrze układała.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Faktycznie to doświadczenie po stronie https://carleasepolska.pl/ wypada świetnie i można liczyć na sporo ciekawych propozycji. Szczególnie, że w bazie jest wiele samochodów, a pracownicy podchodzą pozytywnie do klienta, można liczyć na ich pomoc i taką formułę, w której łatwiej będzie także z nimi ustalić dokładnie zasady współpracy.

namok

Posty: 2

 
Większość firm wykorzystuje nadal leasing, choć wydaje mi się że stopniowo rośnie obecni to zainteresowanie jeśli chodzi o wynajem więc też pojawia się już więcej firm, które ten wynajem mogą zaproponować. Jak dobrze poszukasz to mam wrażenie, że coś tam też dla siebie znajdziesz i będziesz miała właściwą ofertę dla siebie.

Rouudee

Posty: 4

 
Jak masz aut dużo w firmie to zorganizowana odpowiednio flota faktycznie będzie miała spore znaczenie. Warto mieć to na uwadze i ten wybór także sobie dobrze zaplanować. Możliwości jest obecnie sporo więc trzeba będzie być tutaj na bieżąco z tym jak sytuacja wygląda, jakie propozycje będą się na rynku pojawiać pod tym kątem, czego będzie się można spodziewać.

sebes56

Posty: 7

 
Jak wybierasz samochód do firmy to warto właśnie postawić na leasing bo pod kątem podatkowym to będzie się najlepiej sprawdzało. A co do auta konkretnego to już indywidualna decyzja, tutaj faktycznie każdy może szukać tego co będzie jego oczekiwaniom odpowiadało. Opcji jest sporo więc każdy będzie mógł wybrać to co będzie dla niego atrakcyjne.

pawel253

Posty: 4