Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

gadżety reklamowe z nadrukiem, proszę o pomoc

gadżety reklamowe z nadrukiem, proszę o pomoc

Ciekawy jestem czy dużo trzeba wydać na gadżety reklamowe dla firmy, bo takie są mi potrzebne? Znacie się na takim? Ktoś zamawiał długopisy i inne drobiazgi? Rozdawać to później czy może próbować sprzedać?

Ni56o87

Posty: 1

 
Osobiście szukam zawsze stron z prezentami na każdą okazję, bo wtedy oszczędzam sporo czasu. Nigdy nie wiem, co kupić, a przez to, że nie mam na nic czasu to jest jeszcze gorzej. Gdyby nie takie dobrze zaopatrzone sklepy to pewnie nieraz bym już został bez niczego, ale na szczęście jeszcze się tak nie zdarzyło.

Grabow12

Posty: 6

 
Jeśli komuś zależy na niskiej cenie, natomiast i na wyglądzie gadżetów to warto wybrać ofertę z długopisami reklamowymi, która jest dostępna w jednym ze sklepów internetowych.

TomekK

Posty: 2

 
Biznes związany z gadżetami reklamowymi ma się niezmiernie dobrze. Tylko żeby sprzedawać trzeba być konkurencyjnym pod względem ceny jak i pod względem jakości.

ltomzik

Posty: 3

 
Gadżety przydają się nie tylko w pracy, niemniej jednak również w domu. Jest tego bardzo sporo. Mogą to być torby na zakupy jak i zegary na ścianę. Trzeba sobie przejrzeć inne oferty i wówczas można zdecydować, co z tego dla nas się najniezwyklej nadaje.

Piotr_21

Posty: 4

 
Zamawiamy tysiące sztuk gadżetów reklamowych dla firmy i zawsze jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Po prostu współpracujemy z firmami, jakie są najlepsze w tym, co robią. Lepiej jest zapłacić za gadżety reklamowe znacznie wiecej, natomiast przynajmniej otrzymujemy coś, co potem można rozdawać swoim klientom i pracownikom.

Noruhe

Posty: 2

 
Zamówiłem tydzień temu gadżety z własnym nadrukiem ze strony https://nadruki-reklamowe.net i jestem usatysfakcjonowany. Niskie ceny i rzeczywiście niezmiernie wysoka jakość wykonania.

Oct714

Posty: 15

 
My z gadżetów zawsze zamawiamy smycze reklamowe i rozdajemy je klientom. Gadżety powinny być bardzo oryginalne, ale to, co najważniejsze to powinny mieć nadruk z naszym logo. Wtedy taka reklama ma sens i przyniesie nam spore korzyści. Od lat zamawiamy gadżety reklamowe i nasi klienci chętnie je zabierają do domu.

Yymyasui

Posty: 3

 
Zawsze interesuje się tylko ofertami z tanimi gadżetami reklamowymi i jestem zaspokojony. Może nie są jakieś super innowacyjne, niemniej jednak wolę zamówić ich więcej i rozdawać setkom osób niż mieć ich pięć sztuk. Każdy oczywiście ma różne podejście do tego tematu i pożądane byłoby wybrać najlepszą opcję.

pawel253

Posty: 4

 
Zawsze interesuje się tylko ofertami z tanimi gadżetami reklamowymi i jestem zadowolony. Może nie są jakieś super nowoczesne, ale wolę zamówić ich więcej i rozdawać setkom ludzi niż mieć ich pięć sztuk. Każdy oczywiście ma inne podejście do tego tematu i warto wybrać najlepszą opcję.

Kitas

Posty: 3