Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

urządzenie wielofunkcyjne do gotowania, gdzie warto ?

urządzenie wielofunkcyjne do gotowania, gdzie warto ?

Wiecie może gdzie kupić Thermomix, aby było to faktycznie urządzenie oryginalne i nowe? Podobno można sięgnąć z oferty przedstawiciela tej marki w Polsce?

Damianek4

Posty: 2

 
Zdania jak zawsze są podzielne. Jedni lubią roboty kuchenne, a inni nie. Aby wyrobić sobie zdanie to trzeba to po prostu przetestować, a wtedy wszystko będzie jasne. Nie lubią oceniać książki po okładce. Wam też radzę najpierw wszystko sprawdzić, poczytać informacje na blogu, a dopiero później mówić czy to się nadaje czy nie.

Grabow12

Posty: 2

 
Zanim zaczniecie korzystać z takiego urządzenia czytajcie dokładnie instrukcje obsługi. Tam wszystko jest bardzo dokładnie opisane i jeżeli się postępuje według instrukcji to nie ma żadnych kłopotów z gotowaniem czy pieczeniem. Wiem, bowiem korzystam z tego, na co dzień.

namok

Posty: 3

 
Mnie się marzyło posiadanie robota kuchennego, ale na razie pozostanę przy marzeniach. Widziałam, że ma takie urządzenie bardzo dużo ciekawych funkcji. Często gotuje i piekę, ale nie mam też na to czasu. Ktoś, kto stworzył takie urządzenie o wszystkim pomyślał i chwała mu za to. Może kiedyś spełnię swoje marzenie.

Kitas

Posty: 3

 
My kupiliśmy takie urządzenie ze względu na to że chcieliśmy się przestawić na zdrowe jedzenie. Dzięki zawartym tam przepisom jest to faktycznie dziecinnie proste.

wisła1905

Posty: 12

 
W mojej kuchni mam i takie urządzenie i gotuje sama. Wszystko zależne jest od tego ile mam na to czasu. Jeśli mi się spieszy i nie mam głowy do szukania przepisów to korzystam z urządzenia i ułatwiam sobie wtedy to zadanie. Zawsze wychodzi pyszne jedzenie.

Klara323

Posty: 5

 
Na stronie https://rodzinagotuje.pl/index.php/thermomix-czy-lidlomix/ możecie sobie porównać dwa urządzenia Thermomix i Lidlomix. Pożądane byłoby sobie to zbadać, a poznacie wady i zalety jednego jak i drugiego. Dla mnie to bardzo pomocne, dlatego wszystkim mogę stronę polecić.

Clono

Posty: 2

 
Każdy może mieć inne zdanie na ten temat. U mnie znajoma z robota korzysta i jest zadowolona. Nigdy nie umiała dobrze gotować, a teraz naprawdę to, co zjadam u niej jest dobre.

Yuri20

Posty: 3

 
Trzeba uważać kupując Thermomix z allegro, albowiem można trafić na używane albo nieoryginalne produkty. Sprawdzajcie, którą otrzymujecie gwarancję, albowiem zwykle jest to dwa lata z możliwością przedłużenia do pięciu.

aLIMER56

Posty: 3

 
Kontaktowałem się z przedstawicielem Thermomix i jesteśmy umówieni na spotkanie. Zobaczymy jak to będzie z tym urządzeniem. Słyszałem dużo dobrego o jego działaniu, niemniej jednak jak będzie w rzeczywistości? Przekonam się wkrótce.

Nikuś23

Posty: 2