Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

pomysły na prezent, poszukuję !

pomysły na prezent, poszukuję !

Ostatnio wpadliśmy na pomysłów zamówienia gadżetów reklamowych dla firmy, ale nie za bardzo wiemy gdzie to zrobić? Kto oferuje gadżety wykonane z bardzo dobrych materiałów, ale i nie chce za nie zbyt wiele zapłaty?

Dosti

Posty: 1

 
Lubię otrzymywać przeróżne gadżety reklamowe dla firmy, bo są oryginalne. Mogą to być kubki, długopisy czy smycze. Nie mam tutaj żadnych wymagań. Mnie tam się wszystko podoba, dlatego uważam, że inwestowanie w gadżety reklamowe to bardzo dobry pomysł.

Strzała

Posty: 7

 
Jeżeli poszukuję prezentu na każdą okazję to zawsze stawiam na Internet. Wiem, iż znajdę tam masę mniej i niezwyklej przydatnych pomysłów, natomiast któryś z nich będzie dla mnie stosowny. Nie mam czasu na szukanie po sklepach stacjonarnych tego, co nowe i modne. Mam Internet i chce z niego w stu procentach korzystać.

Grabow12

Posty: 3

 
Im będą to niezwyklej oryginalne gadżety reklamowe z nadrukiem tym lepiej się przyjmują wśród klientów, dlatego w takie coś na pewno należałoby będzie zainwestować swoje pieniądze. Dużo na tym firma może zyskać.

TomekK

Posty: 3

 
U nas bardzo dobrze schodzą smycze reklamowe i myślę, że to taki bardzo uniwersalny gadżet reklamowy. Smycz przydaje się do kluczy, dlatego warto w takie coś zainwestować i rozdawać albo sprzedawać klientom.

Yuri20

Posty: 2

 
Zawsze szukam pomysłów na prezenty tutaj https://mm.net.pl. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Mają wszystko niesłychanie dobrze przygotowane, wobec tego można kupić prezent dla niej i dla niego. Oszczędza się w ten sposób czas.

Yuri20

Posty: 6

 
Lubię gadżety zamawiać dla kogoś jak i otrzymywać. Zawsze stawiam na to, co modne tak żeby druga strona była zadowolona i chciała zabierać takie gadżety ze sobą.

Lesny

Posty: 17

 
Im będą to bardziej oryginalne gadżety reklamowe z nadrukiem tym lepiej się przyjmują wśród klientów, dlatego w takie coś na pewno warto będzie zainwestować swoje pieniądze. Wiele na tym firma może zyskać.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Według mnie oferty z długopisami reklamowymi są najlepsze. Można będzie zamówić plastikowe i metalowe długopisy. Są dostępne inne kolory oraz kształty.

y-oo221

Posty: 15

 
Jedne gadżety są lubiane, a inne nie. Z własnego doświadczenia wiem, iż długopisów nigdy nie ma zbyt wiele. To takie gadżety, które kochają ludzie. Zawsze się zapomina o długopisie i wobec tego im się ich więcej ma w torebce albo w samochodzie tym lepiej jesteśmy przygotowani. Warto takie gadżety dla swojej firmy zamówić.

Noruhe

Posty: 3