Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

gadżety reklamowe dla firm, gdzie polecacie ?

gadżety reklamowe dla firm, gdzie polecacie ?

Zastanawiam się nad zakupem gadżetów reklamowych dla firmy, ale nie wiem, co to może być? Długopisy, smycze czy może inne rodzaje gadżetów? Jak Wy to widzicie i co dla swoich firm wybraliście? Dajcie znać.

Kolekcjoner

Posty: 1

 
Zakup prezentów zawsze jest problemem. Wybór wszystkiego jest duży, ale jak zaczniemy szukać czegoś konkretnego to się okazuje, iż nic ciekawego nie ma. Trzeba przejrzeć bardzo mnóstwo stron internetowych z prezentami, aby udało nam się natrafić na to coś, co przyda się tym osobom, dla jakich mamy cel nabyć oryginalny prezent.

korasek

Posty: 23

 
Z własnego doświadczenia wiem, iż im jest więcej gadżetów reklamowych tym lepiej. Nigdy nie zostają na długo, albowiem ludzie chętnie zabierają je do domów.

Tosahe

Posty: 2

 
Dzisiaj nadruk można zrobić na wszystkim. Mamy do dyspozycji bardzo nowoczesny sprzęt. Firma, która ma doświadczenie jest w stanie wykonać nadruk na każdym materiale, dlatego warto się do nich zgłosić. Powiedzą nam wtedy, jakie konkretnie są możliwości i ile to kosztuje.

Sikast

Posty: 2

 
Widziałem ciekawe oferty z prezentami na każdą okazję na stronie https://tampodruk.eu. Zajrzyjcie tam i sprawdźcie czy to jest właśnie to, czego szukacie. Prezentu obecnie nie szukam, zatem trudno byłoby mi to sprawdzić.

Marioleczka

Posty: 7

 
Z szukaniem pomysłów na prezenty problemów nie mam. Szukam w internecie wśród różnych ofert. Trochę czasu to zajmuje, ale jeszcze nie zdarzyło mi się żeby z prezentem nie trafić. Wiem, że znajomi mają z tym znacznie gorzej, dlatego polecam szukanie przez Internet.

yetisize

Posty: 7

 
Kupowanie prezentów zawsze jest problemem. Wybór wszystkiego jest duży, ale jak zaczniemy szukać czegoś konkretnego to się okazuje, że nic ciekawego nie ma. Trzeba przejrzeć bardzo dużo stron internetowych z prezentami, aby udało nam się natrafić na to coś, co przyda się tym osobom, dla których mamy zamiar kupić oryginalny prezent.

Elbladzik

Posty: 24