Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Lakier UV, jakieś propozycje ?

Lakier UV, jakieś propozycje ?

Siemka. Z tego co wiem, to wizytówki kaszerowane sklejane są za pomocą specjalnych pras. Obawiam się jednak, że pod wpływem temperatury warstwy się rozejdą...

Fajae

Posty: 12

 
Jeżeli w letterpress użyjesz tego samego koloru, co kolor papieru, to dla niektórych osób może być to niewidoczne. A przecież reklama ma polegać na tym, żeby była jak najszybciej przyswajalna poprzez odbiorcę. Wobec tego raczej stosuje się kontrastowe kolory.

derbuss4

Posty: 12

 
Co ciekawe lakier UV możesz zastosować także na wybrane elementy wydruku. Zrobiłem tak ostatnio na ulotkach, lakierując tylko i wyłącznie logotyp naszej firmy i adres naszej strony – efekt super.

tomalix

Posty: 24

 
Jeśli w letterpress użyjesz tego samego koloru, co kolor papieru, to dla niektórych osób może być to niewidoczne. A przecież reklama ma polegać na tym, żeby była jak najszybciej przyswajalna przez odbiorcę. Dlatego raczej stosuje się kontrastowe kolory.

raptofil

Posty: 20

 
Od dawna kręciły mnie sposoby drukarskie. Dzięki stronie http://lakieruv.blogzwiedza.info.pl dowiedziałem się co to lakier UV i zacząłem stosować go w swoich produkcjach.

Alek34

Posty: 14

 
To już zależy od ciebie, jaki projekt na wizytówki kaszerowane sobie wymyślisz. Możesz zdecydować się na różnokolorowe powłoki. Robiłem tak już kilka razy i prezentują się one bombowo. Ostatnio jednakże pomieszaliśmy rodzaje papierów z jednej strony kreda, z drugiej niemniej jednak błyszczący papier.

syrena88

Posty: 16

 
Przecież wizytówki kaszerowane nie są klejone ręcznie. Wszystko odbywa się przy użyciu specjalnych maszyn, więc nie ma żadnych powodów, żeby niepokoić się o ewentualne rozklejenie. Są one tak samo wytrzymałe jak wizytówki jednowarstwowe.

czes212

Posty: 21