Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Szukam miejsca w Poznaniu na urodziny ?

Szukam miejsca w Poznaniu na urodziny ?

Powstały jakieś nowe atrakcje w Poznaniu, gdzie warto się udać. Polecacie coś dla dzieciaków szczególnego.

Złoty

Posty: 10

 
Nie byle jaka okazja:) Mnie niezmiernie ujęło to muzeum w poznaniu i zatem wszystkim polecam. To niezwyczajne miejsce, z którego wychodzi się z rumieńcami na twarzy:) Mówię serio, koniecznie trzeba je odwiedzić.

Czechu22

Posty: 7

 
W takim wydaniu legendy Poznania są jeszcze ciekawsze. Pomysłodawca naprawdę wykazał się swoją wyobraźnią, każdemu polecam to miejsce. Super wrażenia, tym bardziej dla naszych pociech, jakie kochają taką rozrywkę, ale również lubią chłonąć wiedzę.

okrzemekkk

Posty: 15

 
Kuba jest ogromnie usatysfakcjonowany po urodzinach w Poznaniu w muzeum 6D. Namawia nas, żebyśmy mu też tam właśnie urządzili. Coś w tym musi być. Chcę się przekonać na swoje oczy więc plan na weekend mamy już gotowy:)

dyduch34

Posty: 14

 
Najlepsza zabawa jest dla dzieci. Nawet jeśli nie chciały słuchać legend Poznania coś tam w nich zostaje. Zorganizowaliśmy szkolne wyjścia do tego muzeum i nie żałujemy. Dzieci świetnie się bawiły, zintegrowały ze sobą i bardzo nam dziękowały, że tam pojechaliśmy. Chcą jeszcze:-)

Dobrusienka

Posty: 21

 
Super opowiedziane legendy Poznania. Super scenografia, efekty, światła, nie da się opisać, tam trzeba po prostu przyjść i doświadczyć tego wszystkiego.

Wertastable

Posty: 24

 
Akurat byłam tam i mogę polecić z zamkniętymi oczami to muzeum, jakiego projekt powstał właśnie na podstawie legend Poznania http://blubry6d.pl/2/121/poznanskie-legendy-w-6d-blubry-urodziny.html

setka33

Posty: 14

 
No takich rzeczy na co dzień nie mamy u nas w miasteczku:) Dlatego z wielką ochotą pojechaliśmy z dzieciakami do tego muzeum, żeby mogły się w taki sposób zetknąć z legendami Poznania. Bardzo nam się podobało, muzeum naszych nowoczesnych czasów:)

Lupusx

Posty: 13

 
W naszym wypadku urodziny się udały, w Poznaniu nie ma takich miejsc jak to muzeum, które potrafi połączyć świetną rozrywkę dla dzieci z dużą porcją wiedzy podanej w tak oryginalny sposób.

yetisize

Posty: 21