Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

wycieczki all inclusive, polecicie ?

wycieczki all inclusive, polecicie ?

Mamy poważny dylemat. Chcielibyśmy skorzystać z wakacji all inclusive, ale nie bardzo możemy znaleźć jakieś porównania cenowe, jeśli chodzi o Bliski Wschód. Jak możecie podesłać jakąś ciekawą ofertę, to dzięki :)

Jarciok23

Posty: 6

 
Takie wycieczki all inclusive masz wliczone w cenę pobytu. W tym roku spędziliśmy w taki sposób egzotyczne wakacje i nie żałujemy wydanych pieniędzy. Nie ma po co żałować, bo mieliśmy wszystko, czego można chcieć, jeśli chodzi o urlop. Kiedy chcieliśmy leżakować na plaży, robiliśmy to. Jak nam się znudziło korzystaliśmy z oferowanych atrakcji.

Kolekcjoner

Posty: 12

 
A ile dokładnie kosztują takie wakacje rodzinne all inclusive, biorąc pod uwagę egzotyczne kraje? Dokładnie chodzi mi o to, ile więcej trzeba wydać niż jadąc normalnie. Może bym się skusiła, a coś dokładnie polecacie, jakieś biuro podróży?

Haze89

Posty: 18

 
Świetna sprawa, dlatego sami z czegoś takiego skorzystamy. Jedziemy z dziećmi, więc opieka w ramach wakacji rodzinnych all inclusive z całą pewnością się przyda. Nie wyobrażam sobie urlopu bez opieki :)

michalikkk

Posty: 16

 
Jak chcecie skorzystać z profesjonalnie przygotowanych wycieczek all inclusive, to polecam to biuro podróży clubmed.pl. Nie mam żadnych zastrzeżeń, byłam sama i czułam się bezpiecznie.

El2CzupakaBra

Posty: 15

 
Widzę, że coraz wiecej tu zwolenników wakacji rodzinnych all inclusive. Mnie też spodobała się ta forma i dzięki niej zwiedzam co roku świat razem z dziećmi. Zawsze mam zagwarantowaną opiekę i rozrywkę dla nich. Nie martwię się o nic, dlatego polecam każdej mamie, która chce trochę odsapnąć. Dobre rozwiązanie dla rodzin, gdzie i tak na urlopach wydaje się dużo pieniędzy.

gruszka33

Posty: 13