Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Proszę o pomoc w znalezieniu wycieczek all inclusive ?

Proszę o pomoc w znalezieniu wycieczek all inclusive ?

Hej. Planujemy pierwszy wyjazd z maluchami poza granice Europy. Szukamy konkretnej sprawdzonej oferty wakacji rodzinnych all inclusive. Cena nie gra szczególnej roli, najważniejsze to zapewnienie dzieciakom zabawy itp.

24vhss

Posty: 11

 
http://clubmed.pl to świetny organizator, jeśli chodzi o wakacje rodzinne all inclusive. Mają swoje hotele na każdym kontynencie. Nie ma możliwości, żeby nie znaleźć ich tam, gdzie się chce wyjechać. Super jest to, że dla dzieci oferują nie tylko zabawę, ale też opiekę. Można odpocząć i takie wakacje to się dopiero nazywa wakacjami :D

wommen00

Posty: 13

 
Cudownie trafiliśmy w zeszłym roku, gdyż skorzystaliśmy z wakacji rodzinnych all inclusive i mieliśmy nawet opiekę do dziecka. Zabaw naszemu synkowi nie brakowało. To naprawdę dobra forma, natomiast zapłacić naturalnie trzeba. Z drugiej strony to jednak urlop, więc wypocząć trzeba :D

Bialy_Wilk

Posty: 20

 
A orientujecie się dokładnie jaka jest różnica w cenie wakacji rodzinnych all inclusive w Tunezji od standardowej oferty? Wyliczenia nigdy nie były moją mocną stroną, ale myślę, że przy dwójce dzieci to taka oferta jest chyba korzystniejsza?

herbuś

Posty: 9

 
Przed nami podobny dylemat, niemniej jednak jednak bezpieczeństwo i komfort non stop na pierwszym miejscu. Pewnie zdecydujemy się na wycieczki rodzinne all inclusive, gdyż każde różne rozwiązanie przy dwóch smykach nie jest komfortowe :) Raczej musimy mieć wszystko na miejscu. Auta nie będzie, a wypożyczanie to kolejny niepotrzebny koszt.

kuBawodzu

Posty: 16

 
Nam dzisiaj marzy się egzotyka, wobec tego też takie oferty robią na nas szczególne wrażenie. Pewnie też zdecydujemy się na wakacje rodzinne all inclusive, albowiem to najwygodniejsza forma, jeśli jedzie się z dziećmi. Mamy w planach odnalezienie jakiejś promocji :) Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

allegrowicz65

Posty: 8

 
Niewątpliwie, że korzystniejsza i nie ma się nad czym zastanawiać. Dzieciom zawsze chce się pić i coś słodkiego ;) Osobiście jestem za wycieczkami rodzinnymi all inclusive, bowiem mam3 dzieci i dobrze wiem, że gdybym miała odwiedzać tamtejsze sklepy, musielibyśmy wracać do domu zdecydowanie wcześniej :D

serwer23

Posty: 9