Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

słoneczne wyspy wakacje, gdzie ?

słoneczne wyspy wakacje, gdzie ?

Witam. Mam chęć skorzystać z kilkudniowego safari w azji. To byłyby moje pierwsze wakacje tak daleko :) Macie jakieś wskazówki, może jakieś biuro? Każda informacja jest dla mnie ważna. Dziękuję.

Lomartek67

Posty: 9

 
Świetna sprawa tylko, co z cenami. Słyszałem, że na samych wyspach Tajlandii jest dość drogo i trudno znaleźć na własną rękę coś taniej. Może się mylę, ale przejrzałem już tyle for, że chyba więcej nie ma, a zależy mi na właśnie tym miejscu i żeby budżet spasował choćby mniej więcej :(

kuBawodzu

Posty: 14

 
To się mylisz, bowiem sporo jest propozycji objazdowych typu Tajlandia birma wycieczki itp. Generalnie w tym regionie dają klientom na swobodę odpoczynku, więc można korzystać. Nie jest źle, jeżeli chodzi o ceny.

Wygodniś22

Posty: 12

 
Też szukam oszczędności, ale nie mam zamiaru zabrać rodzinki do Azji, nie mając pojęcia o tamtejszych zwyczajach, kulturze itp. Za dużo mam do stracenia :) Oczywiście nie uważam, żeby w Tajlandii czy Birmie było mega niebezpiecznie, ale wycieczki zorganizowane to z pewnością lepszy pomysł niż samodzielna męczarnia.

TeS

Posty: 13

 
Polecam zdecydować się na tajskie wakacje. Jak macie doświadczenie w nurkowaniu to z całą pewnością będą to wasze niezapomniane safari w azji wakacje. Nie sądzę byście żałowali. Zdecydowanie lepiej jednak poszukać jakiegoś sprawdzonego organizatora niż działać na własną rękę.

Lesny

Posty: 24

 
Phuket to również moje najpiękniejsze miejsce na liście, jeśli chodzi o egzotyczną wyspę. Trekking oczywiście dał najbardziej w kość, albowiem pracę z mężem mamy siedzącą. W takich plenerach sprawa wygląda jednak zupełnie w przeciwnym razie. Zakochaliśmy się w wyglądzie dżungli. Lepszej przygody nie ma :D

malajka6

Posty: 17

 
Jak szukacie porządnej ceny podwodnych wakacji to polecam Tajlandię, a dokładnie tę agencję turystyczną http://thailand-trips.pl. Super miejsca organizują na nurkowanie. Możesz płynąć razem z rodzinką, choć ona nie nurkuje. Mają wspaniałą przygodę. Rzeczywiście polecam. Zakwaterowanie też od nich, bowiem nie chcieliśmy się motać sami.

HalskiPol

Posty: 12

 
Z biurem nigdy w życiu. Już mieliśmy raz okazje jechać i okazało się fatalnie, a miało być oczywiście pięknie. Jak Azja to tylko indywidualne wakacje, które samemu sobie planujemy. Osobom, które pierwszy raz się tam wybierają polecam pomoc agencji turystycznych, które mają elastyczną ofertę.

Justynka77

Posty: 5

 
Z biurem nigdy w życiu. Już mieliśmy raz okazje jechać i okazało się fatalnie, a miało być oczywiście pięknie. Jak Azja to tylko indywidualne wakacje, jakie samemu sobie planujemy. Osobom, jakie pierwszy raz się tam wybierają polecam pomoc agencji turystycznych, jakie mają elastyczną ofertę.

Lesny

Posty: 17

 
U nas też w planach podwodne wakacje i jakość nie możemy zdecydować się na region. Podobno Tajlandia jest świetnym miejscem, ale to trochę daleko i tanio nie będzie :( Mamy kilka możliwości do wyboru.

raptofil

Posty: 20