Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Muzeum Kołobrzeg, co polecicie ?

Muzeum Kołobrzeg, co polecicie ?

Od czego zacząć i na czym skończyć zwiedzanie Kołobrzegu? Mama dwójki dzieci czeka na informacje:) Bardzo dziękuję za szczere wypowiedzi na forum. Pozdrawiam.

Seba123

Posty: 9

 
Moim dzieciakom najniezwyklej podobały się obrazy 3D na ścianach, oglądały z rozdziawionym buziami. Naprawdę super okazja żeby pokazać dzieciom coś właśnie takiego. Atmosfera która panuje w muzeum w Kołobrzegu na długo pozostaje w pamięci, nawet mojej, a co dopiero maluchów.

dof77

Posty: 15

 
Niecodzienne miejsce, pełne magii i wszystko w nim jest inne niż w zwykłym muzeum w Kołobrzegu. Nam bardzo się podobało, zwłaszcza zapach bryzy morskiej i jabłuszek w rybackiej chacie.

gruszyński55

Posty: 10

 
Skorzystaliśmy właśnie u nich z atrakcji dla szkół w Kołobrzegu http://muzeum6d.pl/23/56/162/Polecamy-Wycieczki-po-Kolobrzegu-HIT-2015.html. Oprócz muzeum wycieczki eko pojazdami po mieście. Niesłychanie sporo ciekawostek dla dzieciaków podanych im naprawdę w niezmiernie przystępny i nie ulega wątpliwości atrakcyjny dla nich sposób.

Nagórę44

Posty: 11

 
Chyba nie ma lepszych atrakcji dla szkół w Kołobrzegu jak to muzeum. Poza tym organizują jeszcze inne wycieczki, można zwiedzić cały Kołobrzeg i dowiedzieć się sporo cennych rzeczy na temat miasta. Moim dzieciom bardzo się podobało, teraz mamy zamiar skorzystać z podobnej atrakcji w Poznaniu.

raptofil

Posty: 20

 
Nie tyle dumny, co zapraszać wszystkich. Moje dzieci ciągną mnie znowu do tego muzeum w Kołobrzegu i nie da się im odmówić. Będę musiała znowu się tam wybrać, będziemy też w Poznaniu, tam też jest podobne muzeum.

messi10

Posty: 13

 
Bilety są zdecydowanie tańsze naturalnie dla grup zorganizowanych. Skorzystaliśmy z tych atrakcji dla szkół w Kołobrzegu, a pobyt w muzeum i zwiedzanie miasta niezmiernie miło wspominamy. Dzieci domagają się więcej :-)

Serwet87

Posty: 21