Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

język angielski przedszkole w Krakowie, szukam

język angielski przedszkole w Krakowie, szukam

Konieczni są lektorzy, którzy poprowadzą naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie. Chodzi o osoby z niezwykle dobrym podejście do dzieci. Ich metody winny być oparte na zabawie.

tomalix

Posty: 2

 
W przedszkolu poziom nauczania angielskiego jest bardzo słaby. To samo jest w podstawówce, zatem w interesie rodziców jest odszukanie kogoś z zewnątrz do pomocy.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Zawsze wysyłamy dziecko na dodatkowe zajęcia, bo wiemy, że to w przyszłości będzie procentowało. Bez angielskiego nie da się nigdzie pojechać czy zdobyć lepszej pracy.

BakTer45

Posty: 19

 
Z tego, co wiem to lektorzy angielskiego dla przedszkola w Krakowie mają swoją ofertę na stronie https://happystudents.pl. Warto sobie tam zajrzeć i wszystko dokładnie sprawdzić.

namok

Posty: 6

 
Odpowiednie podejście lektorów angielskiego w żłóbku w Krakowie mocno zachęciło moje dziecko do dalszej nauki. Dzisiaj jest na bardzo wysokim poziomie, a wszystko zaczęło się już w drugim roku życia. Wiem, że im wcześniej to nastąpi tym lepsze są z tego efekty.

labuh

Posty: 6

 
Język angielski to dzisiaj podstawa, wobec tego trzeba będzie odnaleźć kogoś, kto dzieci nauczy. Nie miałem nigdy takich szans w ich wieku, natomiast dzieci jak tylko podrosną to na pewno zostaną wysłane na dodatkowe lekcje. Chce im zagwarantować w ten sposób lepszą przyszłość.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
U mnie dziecko uczyło się języka angielskiego w żłobku w Krakowie i dziś jest na niezwykle wysokim poziomie. Nie kosztuje to wcale dużo, niemniej jednak zyski są ogromne. W szkole podstawowej potem dziecko ma o dużo łatwiej.

pawel253

Posty: 3

 
Nie za bardzo wiem, kogo polecić, bo my w państwowym przedszkolu mamy normalne zajęcia z angielskiego. Raczej za wysoki poziom to ich nie jest, niemniej jednak na razie musi nam to wystarczyć. Może jak dziecko pójdzie do szkoły to wtedy pomyślimy o czymś więcej. Na razie niech się uczy i bawi i tyle mu wystarczy.

Yuri20

Posty: 8

 
Język angielski to dzisiaj podstawa, dlatego trzeba będzie znaleźć kogoś, kto dzieci nauczy. Nie miałem nigdy takich szans w ich wieku, ale dzieci jak tylko podrosną to na pewno zostaną wysłane na dodatkowe lekcje. Chce im zapewnić w ten sposób lepszą przyszłość.

Yuri20

Posty: 12