Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Rozliczanie delegacji, jakiś program??

Rozliczanie delegacji, jakiś program??

Hejka. Czy to prawda, że program do rozliczania delegacji pozwala na błyskawiczne zrobienie zestawienia?

czerwiński

Posty: 13

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje bardzo pomagają pracować. Podczas niektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

poepe45

Posty: 11

 
U nas pracownicy niezmiernie często elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o zdobytym zwolnieniu lekarskim.

HalskiPol

Posty: 14

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Szczególnie wówczas, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

szulmar

Posty: 24

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie warto od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też wymaga osoby, która będzie nim zarządzała.

cinto

Posty: 23

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest bardzo prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, które nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

E-GOista

Posty: 22

 
U nas pracownicy bardzo często elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o otrzymanym zwolnieniu lekarskim.

Jacek1812

Posty: 24

 
W firmie elektroniczne wnioski urlopowe zamawialiśmy u http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Aktualnie przygotowują dla nas dodatkowe rozszerzenia tego programu. Polecam wszystkim współpracę z nimi, ponieważ jak nikt inny znają się na rzeczy i specyfice organizacyjnej.

gumiśś

Posty: 22

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z stosownymi czytnikami. Poprzez takie działania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

miga

Posty: 13